Yelp Konum Hizmetleri

Yelp Konum Hizmetleri

Yelp konum hizmetleri ile işletmenizi ilgili olduğu kategorilerde yüz binlerce potansiyel müşteriye ulaştırabilrisiniz. Bunun için yapmanız gereken Yelp haritalara kaydolmaktır. Yelp harita uygulamasına kaydoılmak için de Sky Medya harita kayıt merkezinin vermiş olduğu hizmeti satın almanız yeterli olacaktır. Bu sayede yalnızca Yelp konumlarında değil tüm haritalarda işletmenizi konumlandırabilirsiniz.

Yelp konum servisi sayesinde Türkiye’nin hemen hemen her yerinde firmanız görüntülenecektir. İnternette eğer müşteriler sizin sattığınız ürün veya vermiş olduğunuz hizmet ile ilgili bir şey aratıyorlarsa sizin firmanız ile karşılaşacaklar ve sizin normal şartlarda fiziki olarak ulaşma imkanınız olmayan bu müşterilere kendinizi duyurmuş olacaksınız.

Çok daha fazla görünür olacaksınız. Yelp konum hizmetleri ile müşterilerinizin ayağına gitmiş olacaksınız.

Yoksa işletmeniz hala Yelp konum aramalarında gözükmüyor mu?

Yelp sayesinde işletmenizin kullanıcılara çok daha kolay bir şekilde ulaştırmanız mümkün. Yelp işletme sayfaları sayesinde iOS ve Android tabanlı mobil cihazlardan yüzbinlerce kullanıcının ilgisine göre işletmenizi tanıtabilirsiniz.

Firmanızı kolay bir şekilde kullanıcılara ulaştırmak ve sunduğunuz hizmetlerin herkes tarafından ulaşılabilir olması için Yelp uygulamasına işletmenizi ekleyebilir ve Yelp’in sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Yelp Konum Servisine Kayıt!

Yelp konum servisine kayıt yaptırmak firmanız için çok faydalı olacaktır. Yelp’te bulunan mahallenin muhtarları uygulması sayesinde özellikle büyükşehirlerde her mahallede bir Yelp temcilcisi bulunmaktadır. Bu Yelp temsilcileri mahallelerinde Yelp üyesi iş yerlerini civarda bulunan tüm ilgili kişilere önererek tanıtım yapmaktadırlar. Bunun dışında bizzat sizinle irtibata geçerek özel etkinlikler dahi düzenlemektedirler. Böylesine hoş ve faydalı bir harita uygulamasında siz de neden yer almayasınız? Bunun için Sky Medya‘ya yıllık kaydolarak Yelp konum hizmetleri firmaları arasında yer alabilir, ayrıca ekstra bir ücret ödemeden aklınıza gelebilecek tüm harita servisleri ve uygulamalarına firma kaydınızı yaptırabilirsiniz.