Cep Telefonu Haritaları

Cep Telefonu Haritaları

Akıllı cep telefonları neredeyse insanların tüm yaşamlarında yer almaya başladı. Kişisel hayatların vazgeçilmez bir unsuru olan akıllı cep telefonları aynı zamanda firma ve işletmelerin de önemli bir reklam aracı konumuna gelmiş durumdadır. Özellikle cep telefonu haritaları kaydı yaptıran firmaların harita kaydı yaptırmayan firmalara göre birkaç adım daha önde olduğu bir gerçektir.

Akıllı telefonlar her yerde! Peki sizin firmanız nerede?

iOS, Android ve Microsoft işletim sistemine sahip telefonlar için akıllı cep telefonu haritalarına kayıt olun. Mobil müşterileriniz tarafından da kolaylıkla bulunun.

Müşterilerinizin cep telefonundan kolayca adresinize ulaşabilmesini istemez miydiniz? Akıllı telefon kullanımı her geçen gün artarken firmanız teknolojinin gerisinde kalmasın. Cep telefonu harita kaydı ile müşterilerinize artı değer yaratın.

Cep Telefonu Haritaları Kaydı

İşletmeler için vazgeçilmez bir reklam aracı olan online ve dijital haritalar sayesinde daha önce hiç ulaşamadıkları potansiyel müşterileri elde edebilmektedirler. Bunun için Sky Medya yalnızca cep telefonu haritaları ile sınırlı kalmayıp yıllık ödenecek tek ve sabit bir ücretle tüm harita uygulamaları ve servislerine kayıt gerçekleştirmektedir.

Firmaların vermiş olduğu hizmeti en iyi şekilde tanıtması ve özellikle yakın çevresindeki müşterilerine kendi hizmeti ve ürünü hakkında bilgi vermesi gerekmektedir. Bunun en kolay ve kestirme yolu haritalara kayıt yaptırmaktır. Akıllı cep telefonu haritaları sayesinde ise işletmelerin bu isteği önemli bir ölçüde yerine getirilmektedir. Ama firmaların haritalara kayıt işlemleri yalnızca akıllı cep telefonu haritaları kaydı ile sınırlı değildir. Birçok farklı arama motoru haritası, navigasyon cihazı ve çeşitli harita servisleri ve uygulamaları vardır. Tüm bu mecralarda bir yerel işletmenin yer alması çok önemlidir. İşte bu ihtiyaca cevap verebilmek için Sky Medya kuruldu ve ortaklıkları ve partnerlikleri sayesinde istenilen her platforma hızlı bir şekilde firma kaydı gerçekleştirmektedir.

Akıllı Cep Telefonları Harita Servisleri

Akıllı cep telefonlarının son derece gelişmiş birçok özelliği bulunmatadır. İOS, Android veya Windows tabanlı olsun tüm özelliklerdeki akıllı cep telefonu haritaları servislerine Sky Medya ile kayıt yaptmak mümkündür.

Dünyanın en önemli markalarının mobil işletim sisteminden bağımsız geliştirmiş olduğu haritalarda da yer almak mümkündür. Blackbery veya iOS gibi markaların kendi harita uygulamaları birçok açıdan farklılık göstermektedir.