Hakkımızda


İşletmelerin ve işletme şubelerinin haritalarda ve navigasyon cihazlarda yer almasının önündeki zorlukları kaldırmak ve işletmenizi tüm harita kayıt servislerine tek bir seferde kaydetmek için yola çıkan Sky Medya İnternet Hizmetleri, kısa sürede binlerce işletmenin harita kayıt işlemini gerçekleştirmiştir.

SkyMedya İnternet Hizmetleri, eczanelerden avukatlık ofislerine, marketlerden kafelere, restaurantlardan mağazalara kadar hem tek tek işletmelerin lokasyonlarını tüm dijital haritalara ve navigasyon cihazlarına kaydeder hem de şubeleri bulunan şirketlerin tüm şubelerinin harita kayıt işlemlerini ve yönetimini tek bir yerde toplar.

Kurulduğu andan itibaren Sky Medya, Google ve Yandex harita servisleri, Türkiye’de kullanılmakta olan 16 navigasyon cihazı, Foursquare, Swarm ve Yelp konum hizmetleri ile birlikte firma ve işletmelerin ihtiyacı olabileceği tüm dijital haritalara tek bir seferde kayıt gerçekleştirmektedir.

Sky Medya İnernet Hizmetleri, işletmelerin internet, navigasyon ve cep telefonları haritalarında yer alması ve kolayca bulunmaları için hizmet vermektedir.

Tüm haritalara firma kaydı yapmak için kolaylık sağlamak ve şirketlerin dijital konumlarını tek bir yerde toplayıp istenildiğinde değişikliğin anında yapılabilmesi için SkyMedya her geçen gün daha fazla firmaya harita kayıt işlemleri hizmeti vermektedir.

Siz değerli işletme sahiplerinin dijital haritalara kayıt yaptırmalarının en kolay yolu olan Sky Medya Harita Servisleri ile tanışmak için yapmanız gereken çok kolay. Bize dilediğiniz zaman iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sky Medya İnternet Hizmetleri