Yandex Harita Kayıt

Yandex Harita Kayıt

Yandex Harita Kayıt Türkiye’de Google’ın ardından en çok kullanılan arama motoru Yandex, son yıllarda arama motorunda yaptığı geliştirmeler ile kullanıcı kitlesini artırmayı başarmış ve böylelikle dijital dünyadaki pazar payını artırmak isteyen işletmeler için ideal bir alan haline gelmiştir.

Yapılan araştırmalar neticesinde Türkiye’de cep telefonlarında en çok tercih edilen navigasyon uygulamalarından biri olduğu tespit edilen Yandex’e işletmenizi hemen kayıt ederek işletmenizin tüm konumlarını tek bir alandan yönetebilir, işletmenizin hizmet alanlarından ürün yelpazesine, çalışma saatlerinden kurumsal yapısına kadar tüm detaylarını potansiyel müşterilerinize ulaştırma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Dijital harita uzmanları aracılığıyla yalnızca Yandex harita kaydı değil; Google, Foursquare, Swarm, Yelp ve NextNavigasyon, GoldMaster, AselsanNet başta olmak üzere 16 farklı navigasyon cihazında kayıt işlemi gerçekleştiren Sky Medya ile işletmenizin dijital itibarını koruyabilir ve dijital görünürlüğünü artırarak potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz !

Yandex Harita Yer Ekleme

Sky Medya’da uzun yıllardır faaliyet göstermenin getirdiği tecrübeyi dijital dünyaya çok yönlü bakış açılarıyla birleştirmeyi başaran dijital harita uzmanlarımızda hemen iletişime geçerek işletmenizi Yandex haritalara ekleme sürecini başlatabilir, müşterilerinizin günün büyük bir bölümünü geçirdiği Yandex’te görünür olarak pazar payınızı artırma fırsatını değerlendirebilirsiniz !

Yandex haritalara yer ekleme işlemi öncesinde dijital harita uzmanlarımız işletmenizin adresi, iletişim numarası, ürün ve hizmet yelpazesi, kurumsal kimliğini detaylandıran bir açıklama, çalışma saatleri ve görselleri dahil olmak üzere tüm detay bilgileri tarafınızdan temin eder ve böylelikle Yandex harita kayıt süreci sizin adınıza tümüyle zahmetsiz bir süreç haline gelirken potansiyel müşteri kitlenizi artırma fırsatı yakalayabilirsiniz !

Yandex Haritalar Neden Önemli ?

İşletmesinin müşteri potansiyelini ve marka bilinirliğini artırmak isteyen herkes için hiç şüphesiz dijital dünyanın tüm kanalları farklı fırsatlar barındırır ve sahip olduğu geniş kullanıcı kitlesi ilet Yandex haritalar oldukça değerli ve göz ardı edilmemesi gereken bir kanaldır.

Dolayısıyla Google haritalarda olduğu gibi Yandex haritalarda da ön plana çıkan nokta; işletmenin, hitap ettiği müşteri kitlesine kolaylıkla ulaşabilmesi ve iletişim bilgileri, yol tarifi, hizmet yelpazesi ve çalışma saatleri gibi müşterilerin dikkatini çekebilecek detayları dijital dünyada sergilemesidir.

Sky Medya ile Tüm Haritalarda Görünün

Google, Yandex, Foursquare, Swarm ve Yelp haritaların yanı sıra 16 farklı navigasyon cihazına konum kaydı yapabilme kabiliyetine sahip olan ve işletmelere tüm konumlarını kolaylıkla yönetebilme imkanı sunan Sky Medya, 17 yılda 8300 işletmenin dijital dünyada görünür hale gelmesini ve potansiyel müşterilerine ulaşmasını sağlamıştır.

Siz de işletmenizi her gün milyonlarca internet kullanıcısını ağırlayan dijital haritalara hemen kayıt etmek ve rakiplerinizi egale ederek pazar payınızı artırmak istiyorsanız dijital harita uzmanlarımız ile hemen iletişime geçmeniz yeterli !