Google Harita Kayıt

Google Benim İşletmem (MyBusiness)

İnternet’in hiç şüphesiz gündelik hayatımızda etkisi her geçen gün artmakta ve bu durumun en önemli yansımalarından biri de en ufak sorularımızın yanıtını bulmak adına dahi Google’da yaptığımız aramalar.

İşletmeler için göz ardı edilemeyen pazarlama kanallarından biri haline gelen Google’da potansiyel müşterilerimize ulaşmak ve pazar payımızı büyüterek rakiplerimizin önüne geçmek amacıyla kullanabileceğimiz en önemli alan haritalar yani Google Maps’tir. Bir diğer adıyla tabii ki Google MyBusiness ya da Google Benim İşletmem diyebiliriz.

Peki tüm bunları yapmak ne kadar zor olabilir ki? Elbette çok da zor olmayan işlemler ancak, mutlaka buna zaman ayırmalı ve en az işletmeniz kadar da bu kayıtlarla ilgilenmelisiniz.

İşletmenizin hizmet alanı, adresi, çalışma saatleri, iletişim numarası, randevu adresi, fotoğrafları ve potansiyel müşterilerinizin merak ettiği soruların yanıtını bulacağı soru-cevap alanları başta olmak üzere tüm detayların yer aldığı Google haritalarda görünür olmak ve birden fazla lokasyonlarda yapacağınız işlemleri tek bir alandan yönetmek için bizimle hemen iletişime geçebilir, dijital harita uzmanlarımızdan sürece dair detayları öğrenebilirsiniz!

Google Benim İşletmem’e Yer Ekleme
Google haritalarda yer alarak potansiyel müşterilerinize hemen ulaşmak artık Sky Medya ile çok kolay !

Türkiye’nin milyonlarca internet kullanıcısına sahip en çok tercih edilen arama motoru Google haritalarında yer alarak dijital dünyadaki pazar payınızı büyütebilir, onlarca farklı konumu tek bir işlemle kayıt etmenin konforunu Sky Medya’da çıkarabilirsiniz !

Yüzlerce farklı sektörden binlerce işletmeye Google maps kaydıyla birlikte Yandex haritalar, Swarm haritalar, Yelp, Foursquare haritalar hizmetleri de sunan Sky Medya, firmanızın tüm haritalarda yer almasını yıllık yalnızca 3.000 TL’ye sunuyor ve tüm harita hesaplarınızı tek bir alandan dilediğiniz gibi takip etmenizi ve istediğiniz değişimleri anlık yapmanızı sağlıyor.

Google Maps Neden Önemli ?
Günümüzde milyonlarca insan yemek yiyeceği restoranı, konaklayacağı oteli, dostlarıyla keyifli dakikalar geçireceği kafeyi ya da sağlığını emanet kliniği Google aracılığıyla buluyor ve bu arayış esnasında işletmelerin hizmet alanlarından iletişim bilgilerine kadar tüm detayları incelemek istiyor. Dolayısıyla potansiyel müşterilerini yakalamak ve rakiplerini arka planda bırakmak isteyen işletmeler için Google haritalar olmazsa olmazlardandır ve Google Maps’in yanı sıra diğer tüm arama motorları ve navigasyon cihazlarında yer almak için Sky Medya ile iletişime geçmeniz yeterlidir!

Neden Harita Kayıt Hizmetini  SkyMedya’ dan Almalıyım ?
Dijital dünyadaki sektörel tecrübesi, kurumsal kimliği ve profesyonel dijital harita uzmanları ile 17 yılda başta Nakliye, Emlak, Lokanta, Kuaför gibi seçkin sektörlerden 10.500 firmaya ulaşmayı başaran SkyMedya, yalnızca Google Haritalar değil Yandex, Foursquare, Swarm, Yelp ve navigasyon cihazları için de harita kaydı oluşturan bir dijital danışmanlık firmasıdır.